Na Śląsku również zbieramy podpisy. Zbieramy je pod listami poparcia dla Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni. Mamy zebrać co najmniej 10 000 podpisów.

Streszczając wytyczne:  podpisywać się mogą osoby na liście okręgu 11 zamieszkujące, lub zameldowane gdziekolwiek w województwie śląskim. Udzielamy poparcia całej liście kandydatów Koalicji Europejskiej. Wśród nich mamy jedną swoją Zieloną kandydatkę Grażynę Kulik. Osoba ze wszech miar godna poparcia. Więc przy okazji zachęcam do oddania głosu na nią w wyborach :))

Wzory list drukujemy jednostronnie, poziomo. Jest na nich miejsce na wpisanie nr okręgu nasz okręg to okręg 11. Osoby, które mogą złożyć swój podpis to pełnoletni mieszkańcy województwa śląskiego. Wszystkie wytyczne są w instrukcji. Listy muszą do nas wrócić do 2019-04-03.

Jeżeli zbieramy podpisy publicznie trzeba mieć informację o RODO również wydrukowaną – jest w załącznikach.

Potrzebujemy zebrać 1000 podpisów, bardzo szybko, bo do środy 2019-04-03. Możesz Przynieść je do kluboczajowni „Teoria”, na dworcowej 13 [czynna w godzinach od 13-24], lub przesłać pocztą, ale [jest to bardziej ryzykowne na adres Maciej Smykowski [Roździeńskiego 98/58 40-203 Katowice], lub skontaktować się z lokalnymi koordynatorami. 

Dziękujemy za chęć współpracy i pomoc 🙂

Współprzewodniczący katowickiego koła zielonych:
Maciej Psych Smykowski i Ewa Skotalczyk

W razie wszelkich szybkich pytań, prosimy o telefon:
m: +48.603327917

Zgłoszenie do komisji wyborczych: